Zrovna prohlížíte category

Akce – MŠ Starý Jičín

images (2)

Výlet na výlov rybníka

V pátek 15. října 2021 si uděláme s dětmi výlet do Jeseníku nad Odrou, kde bude probíhat výlov rybníka. Odjíždět budeme po svačině v 8:45 hodin a zpět se vrátíme na oběd. Dětem s sebou dejte vhodné oblečení a obuv, do batůžku pláštěnku, pití a drobnou mlsku.

Thumbnail-3c7e863e-c3ed-4a1b-abbf-e40589f59171

Velká rodinná hra – Podzimníček

Vyhlašujeme podzimní hrátky rodičů a dětí v teple domova. Spolu s dětmi vyrobte z přírodnin postavu skřítka Podzimníčka dle vaší fantazie, a přineste do školky průběžně do konce října. Vaše výrobky vystavíme v šatně a kolem MŠ. Děkujeme za spolupráci a přejeme pěkné chvíle při společném tvoření.

facebook-share1

Zahájení nového školního roku 2021- 2022

Vážení rodiče, vítáme Vás v novém školním roce 2021/22, který zahájíme ve středu 1. 9. 2021.  Rozdělení dětí do tříd a přidělení značky najdete na okně vedle vstupu do budovy MŠ. Prosíme nezapomeňte omluvit děti, které nedorazí do školky. Přejeme všem krásný začátek září a příjemné vykročení do nového školního roku. Těší se na Vás a Vaše děti …

Informace k provozu MŠ Starý Jičín

Provoz MŠ Starý Jičín NENÍ PŘERUŠEN. Děti, které nekontaktovala Krajská hygienická stanice mohou školku navštěvovat. Od pondělí 23. listopadu se budou děti scházet v modré třídě. V zelené a žluté třídě probíhá desinfekce. Nahlaste prosím včas návrat dětí paní vedoucí školní jídelny. Děkujeme.