ELEKTRONICKÝ PŘEDZÁPIS SPUŠTĚN!

Vážení rodiče,
na základě opatření MŠMT proběhne zápis následným způsobem.
Pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu.

Na webu: www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní od 22. 4. 2020.
- https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/stary-jicin
- https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/stary-jicin-petrkovice
- https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/stary-jicin-starojicka-lhota

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout:
- tisk vyplněné žádosti
- tisk čestného prohlášení k očkování
- pořízení kopie očkovacího průkazu dítěte
- pořízení kopie rodného listu dítěte
- tisk přihlášky ke stravování
Potřebné dokumenty poté doručte v termínu od 2. 5. – 16. 5. 2020 do naší MŠ dle aktuální situace jedním z následujících způsobů:
- do datové schránky školy: qspkz5
- e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!)
- poštou, nebo vhozením do poštovní schránky MŠ
- v krajním případě osobním podáním v mateřských školách 6. 5. 2020

MŠ Starý Jičín 10.00 – 16.00

MŠ Petřkovice 14.00 – 16.00

MŠ Starojická Lhota 14.00 – 16.00

Po registraci žádosti obdržíte e-mailem registrační číslo. Do 2. 6. 2020 bude na webových stránkách školy uveden seznam přijatých dětí pod registračním číslem žádosti. Rozhodnutí o nepřijetí obdržíte poštou.

Případné dotazy k zápisu vyřídíme na e-mailu: msstaryjicin@cbox.cz

Jitka Tihelková, ředitelka školy

Elektronický předzápis: POSTUP

www.elektronickypredzapis.cz
První krok jste již splnili a přišli jste na web elektronického předzápisu. Druhým krokem je ….
Registrace
V pravém horním rohu této stránky klikněte na REGISTRACE. Vyplňte Váš email, na který obdržíte aktivační odkaz, dále si vytvořte heslo pro vstup do Vašeho účtu a klikněte na: ZAREGISTROVAT
PŘIHLÁŠENÍ DO ÚČTU ELEKTRONICKÉHO PŘEDZÁPISU
Po odeslání registrace Vám na email dorazí aktivační odkaz, na něj klikněte a tím aktivujte svůj účet. Poté můžete na tomto webu kliknout na: PŘIHLÁŠENÍ a Vaším email a heslem, které jste si zvolili se přihlásíte do svého účtu.
Vyhledejte MŠ
V horní části stránky využijte okénko pro vyhledávání mateřských škol a jednoduše zadejte celý nebo částečný název mateřské školy, pro kterou chcete vyplnit elektronickou žádost a kliknutím si tuto MŠ vyberte.
ELEKTRONICKY SE PŘEDZAPIŠTE DO MŠ
Po vybrání MŠ jste odkázáni na informační stránku o MŠ, kde naleznete kontaktní údaje a také podrobnosti o elektronickém předzápisu a o řádném zápisu. Zde klikněte na: PŘEDZAPSAT DO MŠ a vyplňte elektronickou žádost. Po vyplnění žádosti klikněte na: ODESLAT ŽÁDOST a tím ji odešlete do MŠ.
ODEVZDEJTE PŘIHLÁŠKU DO MŠ
Po vyplnění žádosti klikněte na ODESLAT ŽÁDOST a tím ji odešlete do MŠ. Poté Vás program navede na tisk vyplněné žádosti a dalších dokumentů. Posledním krokem je veškeré potřebné dokumenty odevzdat do MŠ.

EP_letak_pro_zakonne_zastupce